תקנון

תקנון פונה בלשון זכר ומיועד לשני המינים באופן שווה,השימוש בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.

אתר “שמיר צורכי מספרות” הינה חנות מקוונת למכירת מוצרי שיער וטיפוח לאישה ולגבר במחירים מוזלים והוגנים ברחבי רשת האינטרנט בישראל.

כל הרוכש שירותים ו/או מתעתד לרכוש ו/או לקבל מידע באמצעות האתר ו/או מי שגולש באתר ומשתתף בפעילות המוצעת באמצעות האתר מצהיר ומתחייב כי קרא את התקנון ומסכים להוראותיו,ולא תהא לו שום טענה ודרישה או תביעה משפטית כלפי האתר,וכיוצא בו,ותקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל עילה לתביעה.

תנאי שימוש באתר – רכישת שירותים וקבלת מידע.
ניתן לבצע פעולות שונות באתר אך ורק לשם ביצוע הזמנות, קבלת שירותים ו/או מידע. אין לעשות שימוש באתר זה למטרות אחרות.

כל הפרטים שנרשמים שהם: שם פרטי ומשפחה, מס` תעודת זהות, כתובת, דוא”ל, וכל פרט מזהה נוסף הינם בהסכמת הלקוח, ויהיה זאת להוכחה מצד הלקוח שגמר דעתו לבצע את ההזמנה דרך אתר “שמיר צורכי מספרות”

כל פרטי הלקוח  נשמרים בחיסיון מוחלט ולא עוברים לצד ג`, פרט למספרי כרטיס האשראי שעוברים לחברות האשראי או הסליקה ,שום פרט מכרטיס האשראי אינו נותר שמור במערכת.

מסירת פרטים  כוזבים כדי לקנות דרך האתר או הטלפון הינה פלילית, ומשתמש זה יהיה אחראי לכל נזק שיגרם בגינו לאתר  “שמיר צורכי מספרות” עקב כך .

כל המבצע פעולה  באתר או טלפונית מצהיר שהינו מתגורר בישראל והגיע לגיל 18 וברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי הפעילות בישראל.  כל רכישה שתהא דרך האתר תהא כפופה לאישור חברת האשראי  או האתר “שמיר צורכי מספרות”.

המשתמש באתר מודע לכך שכל שימוש או קניה באתר מבוצע באחריותו הבלעדית.

הזמנתו של הרוכש תתקבל בתנאי שנתמלאו כל התנאים הבאים:

  1. ניתן אישור לביצוע העסקה מחברת האשראי של הרוכש;
  2. המוצרים המבוקשים נמצאים במלאי
  3. המען בו יש לספק את השירות נמצא במדינת ישראל
  4. הרוכש הינו בעל תא דואר אלקטרוני אישי ברשת האינטרנט, למעט אם העסקה נעשית באמצעות הטלפון.
 
אחריות
במידה והמוצר הגיע ללקוח שבור או פגום, יהיה רשאי הלקוח לקבל מוצר אחר במקומו אך יצטרך להחזירו לחנות באריזתו המקורית.


מדיניות שירותים ומחירים
התמונות המצולמות באתר  להמחשה בלבד .
כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע”מ, אלא אם כן צוין אחרת במפורש. התמורה בגין השירותים תגבה באמצעות כרטיס האשראי אשר פרטיו הוקלדו בהצעה לפני או בסמוך לשיגור המוצרים לכתובת אשר צויינה בהצעה. אם על פי מדיניות החברה יתאפשר תשלום התמורה בתשלומים, יתבצע חיוב בהתאם (בכפוף לאישור חברת האשראי).

אספקת המוצרים תעשה ע”פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .

“שמיר צורכי מספרות” מבצעת מעת לעת מבצעים בהם היא מפרסמת מוצרים מסויימים במחירים זמניים מאד וזולים על מנת לאפשר ללקוחות להנות ממחירי מבצע.

מגוון השירותים, המחירים (לרבות בגין הוצאות משלוח) ותנאי התשלום באתר זה יכולים להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי של החברה.

במקרה שבוצעה הזמנה לרכישת מוצר/מוצרים המוצגים באתר והתברר כי מי מהמוצרים אזל, תודיע החברה לרוכש באמצעות הדואר האלקטרוני או באמצעות הטלפון ולא תחייב את כרטיס האשראי שלו כמו כן פיצוי לא ינתן.

החברה מבצעת בקרה מתמדת על מחירי המוצרים ומפרטיהם. אם נפלה טעות חריגה וברורה על פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את החברה. והיא תציין זאת באתר, תודיע על כך ללקוח לפני ביצוע החיוב ובמידה וכבר בוצע חיוב, תתאפשר ביטול והשבת מלוא הכסף ששילם הצרכן

דמי משלוח אינם כלולים בעלות המוצר המוצגת באתר. על הרוכש מוטלת החובה לשלמם בנוסף לעלות המוצר. הרוכש יוכל לבחור בין משלוח המוצרים בדואר רשום, לבין משלוח ע”י דואר שליחים (עלות המשלוח תפורט בקופת התשלום). ברכישת מוצרים בסך של למעלה מ- 300 ₪ לא יגבו דמי משלוח.

מועד האספקה של מוצר אשר ישלח בדואר רשום יסופק בהתאם לשירות רשות הדואר ואין האתר מתחייב לזמני האספקה. מוצר אשר ישלח ע”י דואר שליחים יסופק בתוך עד 5 ימי עסקים.

הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת”ז או יפוי כח כתקנון דואר ישראל

עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח “שמיר צורכי מספרות” אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין,

פרטי רוכש השירותים ואבטחת האתר:
בעת ביצוע הזמנה לרכישת שירותים באמצעות האתר יידרש הרוכש להזין במערכת פרטים אישיים, פרטי ההזמנה, פרטי כרטיס האשראי וכו` (להלן – הפרטים). בעלי האתר ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לטעות הנעשית על ידי הרוכש בעת הקלדת הפרטים. כמו כן, הנ”ל לא יהיו אחראים במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי למקרה שבו פרטי הרכישה לא ייקלטו במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ביצוע פעולות באתר.

פרטי הפעולה באתר, לרבות פרטי ההצעה ופרטי הרוכש, יועברו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL), המקובל בסחר אלקטרוני, למחשב עיבוד הנתונים של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לגורמים חיצוניים, למעט לחברת כרטיסי האשראי או הסליקה, וזאת רק על מנת להשלים את פעולות הרכישה שבוצעה על ידי הרוכש.

האתר משתמש באמצעים טכניים וארגוניים על מנת להבטיח כי לא תהיה חדירה בלתי מורשית למידע המצוי בו וכי לא יעשה בו שימוש ו/או שינוי ו/או שלא ייחשף. עם זאת, אין האתר יכול להבטיח שצדדים שלישיים בלתי מורשים לא יצליחו למרות אמצעים אלו לפרוץ את האתר ולעשות שימוש במידע הטכני לצורך מטרות לא ראויות, לרבות שימוש במידע השמור על מנת לזהות אותך אישית. 

אתה מכיר בכך ומאשר בזאת כי מערכות המחשב והעברת המידע באמצעות רשת האינטרנט אינם בטוחים מיסודם, וכי אין הגנה המבטיחה שמידע שמאוחסן במחשבים או מועבר באמצעות האינטרנט יהיה חסין מפני גישה בלתי מורשית, שימוש, שינוי או חבלה על ידי אחרים.

תנאים כללים:
החברה שואפת שכל המוצרים המוצעים על ידה באתר יהיו באיכות גבוהה וראויים לשימוש. דגש רב מושם על איכותם ומקוריותם .

כל לקוח המזמין באתר או דרך הזמנה טלפונית יהיה אחראי הבלעדי לשימוש במוצר שרכש באמצעות האתר 

הנתונים אשר מפורטים באתר באשר למוצרים הינם כפי שנמסרו לאתר ע”י היצרנים ו/או היבואנים, והינם באחריותם הבלעדית. האתר לא יהא אחראי לתוכן הנתונים הנ”ל.

הנתונים באתר באשר לכל מוצר הינם מידע כללי בלבד ואין לראות בנתונים אלו משום הבטחה לתוצאה כלשהי, או אחריות כלשהי לאופן פעולת המוצר ואין להסתמך על הנתונים הנ”ל בכל צורה שהיא. אין לראות בנתונים המופיעים באתר משום מידע רפואי או המלצה רפואית.

האתר ו/או מי מטעמו לא יהא אחראי ולא ישא בכל נזק, בין ישיר ובין עקיף, אשר ייגרם למשתמש ו/או לצד ג` כלשהו כתוצאה משימוש במוצר הנמכר באתר ו/או שימוש באתר ו/או רכישה באמצעות האתר ו/או מהסתמכות על כל מידע ו/או נתון המופיע באתר.

התמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד. יודגש, כי לאור העובדה כי התמונות מוצגות על גבי צג המחשב ו/או מודפסות על ידי המחשב, ייתכנו הבדלים ושינויים בין המראה המוצר בתמונה לבין המוצר במציאות.

“שמיר צורכי מספרות” שומרת לעצמה זכות לשנות את תקנון האתר ללא הודעה מוקדמת, וזאת ע”י פרסום  התקנון המעודכן באתר.
ל”שמיר צורכי מספרות” ישמר הזכות לשנות את תכונות האתר ומוצריו בכל עת 
ל”שמיר צורכי מספרות” יש אפשרות להפסיק את פעולתו ואת השירותים הניתנים בו בכל עת וזאת ללא התראה מראש. 

החברה תהא רשאית לשלוח למבצעי הפעולות דואר אלקטרוני ולפנות אליהם בכתב או בעל פה בכל מידע בדבר מבצעים של החברה, חידושים באתר פרסומות מגופים מסחריים נבחרים וכיו”ב, אלא אם יודיע הרוכש בכתב כי אינו מעוניין בכך.

כל העושה שימוש בלתי ראוי באתר מתחייב לשפות ולפצות את החברה ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם בגין כל תביעה ו/או הוצאה ו/או נזקים מכל מין וסוג כלשהו כולל הוצאות משפטיות, אשר ייגרמו לחברה /או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי ממפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם.

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:
 הרוכש יהא ראשי לבטל את העסקה בתוך 14 ימי עסקים מקבלת המוצר וזאת בתנאי שהמוצר יוחזר לכתובת האתר. במידה ותבוטל עסקה   .כדלקמן תוחזר מלוא עלות המוצר בניכוי 5% ממחיר העסקה או 100 ש”ח לפי הנמוך מביניהם בהתאם לאמור בסעיף 14 ה(ב)(1) בחוק הגנת הצרכן.

מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נפתחו , אלא לאחר שהספק נתן את הסכמתו מראש .

“שמיר צורכי מספרות “תהיה רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:
1. נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.
2. אם יתגלה כי ארעה תקלה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.
3. במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

שירות לקוחות
לבירורים שונים ואינפורמציה נוספת ניתן לפנות לבית העסק באמצעות הדואר האלקטרוני,
בכתובת  או בטלפון 03-7317879 
בימים א`-ה` בין השעות 09:30-13:45 16:00-19:30 יום ג`,ו` וערבי חג בין השעות 09:30-14:00

תקנון זה נכתב  בתור גילוי נאות ולא חלילה מתוך שיש חשד לגבי כל אדם.

קנייה מהנה,
“שמיר צורכי מספרות”